VÝTAHY

Dodáváme osobní, nákladní i výtahy lůžkové a pro imobilní osoby po celé České republice i na Slovensko.

OSOBNÍ VÝTAHY

Slouží k přepravě osob a menších nákladů – zavazadla, kočárky, apod. Nabízíme širokou škálu provedení těchto výtahů. Abychom našli to nejoptimálnější řešení, dodáváme výtahy s převodovým či bezpřevodovým strojem, bezstrojovnové, kdy není potřeba strojovny nad výtahovou šachtou nebo hydraulické. Nosnost těchto výtahů je od 250 kg do 2 000 kg s rychlostí do 2,4m/s. Vybavení kabin individuálně přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Velký důraz klademe na ekonomickou výhodnost a vysokou spolehlivost zařízení.

Nové výtahy.
Osobní výtahy - provedení nerez.
Ukázka osobního výtahu.
NÁKLADNÍ VÝTAHY

Tento typ výtahů slouží pro přepravu zboží i materiálu, jsou velmi odolné vůči mechanickému poškození, standardně vybaveny ručními či automatickými dveřmi i ochrannými lištami zabraňujícími nárazu přepravovaného materiálu. Jejich nosnost se pohybuje od 250 kg až do 5 000 kg. Náš tým zkušených odborníků Vám navrhne řešení přímo na míru.

Nákladní výtah.
Ukázka dveří nákladního výtahu.
Interiér nákladního výtahu.
VÝTAHY LŮŽKOVÉ A PRO IMOBILNÍ OSOBY

Jsou přizpůsobené pro lepší přístupnost výtahů včetně osob s omezenou schopností pohybu a orientace – Vyhláška č.398/2009 Sb. tak, aby dodávaly potřebný komfort k pohybu osob na invalidním vozíku. Ovládání výtahů je umístěno níže, než u běžných osobních výtahů, proto je mohou snadno ovládat i osoby s omezeným dosahem. Pro zrakově postižené uživatele je výtah vybaven Braillovým písmem a zvukovou komunikací v každé stanici. Lůžkové výtahy jsou větších rozměrů s dostatečně širokými automatickými dveřmi a tím jsou přizpůsobeny pro pohyb s lůžky v nemocničním prostředí.

Lůžkové výtahy.
Ukázka interiéru lůžkového výtahu.
Vybavení lůžkových výtahů a výtahů pro imobilní osoby - sedačka.

Více ukázek různých typů výtahů si můžete prohlédnout v naší